Wydaje się że używasz starej wersji przeglądarki! Rekomendowane przeglądarki (lub w wersji wyższej): Internet Explorer 9 v.9 Mozila Firefox 8 v.8 Google Chrome 15 v.15

Radca prawny

2024-03-08

Instytut Ekonomiki i Gospodarki Żywnościowej – Państwowy Instytut Badawczy

ul. Świętokrzyska 20, 00-002 Warszawa

poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kandydaci przystępujący do rekrutacji powinni posiadać:

  1. Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku Radcy Prawnego
  2. Znajomość przepisów ustaw o:

- finansach publicznych

- zarządzaniu mieniem Skarbu Państwa

- jednostkach badawczo rozwojowych

- szkolnictwie wyższym

- prawo zamówień publicznych

  1. Doświadczenie w prowadzeniu postępowań przed Sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i Sądem Najwyższym
  2. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 oraz prawniczego języka angielskiego

Oczekujemy również:

  1. komunikatywności i umiejętność pracy w zespole, dokładności, rzetelność, skrupulatność, sumienność
  2. bardzo dobrej organizacji pracy własnej i dbałości o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  3. odpowiedzialności i punktualności,
  4. umiejętności pracy pod presją czasu,
  5. wysokiej kultury osobistej,
  6. stosowania zasad etyki zawodowej

Zakres obowiązków:

  1. Udzielanie ustnych oraz pisemnych porad, sporządzenie opinii prawnych oraz pism procesowych, związanych z bieżącą działalnością statutową i administracyjną prowadzoną w IERiGŻ PIB
  2. Opiniowanie, stosownie do potrzeb IERiGŻ PIB, wewnętrznych aktów, zarządzeń, decyzji, projektów pism i projektów innych dokumentów
  3. Sporządzenie, opiniowanie, negocjowanie, stosownie do potrzeb IERiGŻ PIB, umów związanych z bieżącą działalnością statutowa i administracyjną
  4. Zastępowanie i reprezentowanie IERiGŻ PIB w postępowaniach administracyjnych i sądowo administracyjnych przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym
  5. Opiniowanie proponowanych uchwał na Radę Naukową.

Oferujemy:

  1. Ciekawą pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwijania posiadanych umiejętności,
  2. Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wyksztalcenia i doświadczenia plus dodatki zgodnie z regulaminem wynagrodzeń Instytutu,
  3. Umowę o pracę,
  4. Możliwość awansu,
  5. Dofinansowanie z ZFŚS,
  6. Biuro w centrum Warszawy, tuż przy metrze Świętokrzyska

W celu przystąpienia do rekrutacji należy złożyć:

  1. Podanie skierowane do Dyrektora Instytutu
  2. Curriculum Vitae

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów, w terminie do dnia 31 marca 2024 r. drogą elektroniczną na adres: [email protected],

Na podaniu należy dopisać:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Utworzył
Paweł Szczepanik
2024-03-08
Opublikował
2024-03-08
Modyfikacja
Albert Weikum
2024-04-02
Odwiedzin: 1154